GERMANY‎ > ‎

Kontakte


Koordinator (Finland):

 

Sirpa Uotila

sirpa.uotila@sasky.fi

+358 44 3457 230

 

Eija Hesso

eija.hesso@sasky.fi

+358 44 755 4512

 

Janne Salokannel

janne.salokannel@sasky.fi

+358 755 4502

 

Sastamalan koulutuskuntayhtymä/Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos

Ikaalinen College of Crafts and Design

 

Partner:

 

Frankreich

Karine Nouvet-Marie

k.nouvet-marie@crm-midi-pyrenees.fr

+33 562 229 434

Chambre Régionale de Métiers et de l’Artisanat de Midi-Pyrénées

 

Spanien

Beatriz Feijoo Novoa

beatriz.feijoo@fje.edu

+34.93.351.60.11

www.clot.fje.edu

Fundació Jesuïtes Educació- Escola del Clot

 

Ungarn

Hajnalka Fábiánné Oszkó

 

fabian@wexedu.hu

+ 36 70 866 0884

www.wexedu.hu

WEXEdU Foundation

 

Italien

Stefano Tirati

stefano@cscs.it

+39 0573 50 444

CSCS

 

 

                                                                                                                                     

 

 

Comments